استقبال  تیم سافاری   سفرنورد و دبیر سافاری کشور از تور گردشگری _ فرهنگی سلام سفر در قزوین

استقبال  تیم سافاری   سفرنورد و دبیر سافاری کشور از تور گردشگری _ فرهنگی سلام سفر در قزوین

جمعه 24 فروردین 97  تور گردشگری فرهنگی سلام سفر گشت از مبدا تهران به مقصد لاهیجان با شعار  “سافاری دوست طبیعت” برگزار شد.

هدف این تور آشنایی گردشگران با فرهنگ وسبک سافاری بود که در این خصوص دبیر سافاری کشور به همراه تیم سافاری  سفرنورد در شهر زیبای قزوین به استقبال مسافران آمدند.

علی خضری قهرمان بنام آفرود  کشور و دبیر سافاری جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی در خصوص سبک سافاری برای گردشگران ایراد نمود. وی افزود برگزاری چنین همایش ها و گردهمایی هایی فیمابین صنعت گردشگری و هیئتهای ورزشی میتواند نقطه عطفی در آشنا سازی و علاقمندسازی مردم  به سبک سافاری باشد.

علی خضری از شرکت سلام سفر به عنوان شرکتی پیشرو و نوآور در این صنعت تجلیل کرده و آمادگی خود را برای هرگونه  همکاری جهت توسعه گردشگری قزوین و دیگر استانها اعلام داشت.

تیم آفرود سفرنورد
تیم آفرود سفرنورد

حامی این طرح ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات سفر، کوهنوری و آفرود سفرنورد بود که دراین خصوص مدیریت این فروشگاه جناب آقای سیدمهدی وحیدی خطاب به گردشگران گفت سفرنورد تنها یک فروشگاه تجاری نیست ، آقای سفرنورد افزود سفرنورد یک راه و رسم است سفرنورد یک فرهنگ خاص و والا برای ترویج فرهنگ درست سفر کردن است که در این زمینه همواره تلاش نموده ایم و در آینده نیز به همت خانواده بزرگ سفرنورد در این مهم, گام خواهیم برداشت.

تیم آفرود سفرنورد
تیم آفرود سفرنورد

در ادامه پس از صرف صبحانه در کنار گردشگران آقای سفرنورد هدایایی را به رسم یادبود از طرف این فروشگاه به اعضا تیم سافاری سفرنورد اهدا نمود.

ما نیز در کنارشان بودیم باعث افتخار بود که تیم مستندسازی مسافرنامه در این گردهمایی وظیفه و رسالت ثبت وقایع و رخدادها را به عهده داشت.

منتظر اخبار بیشتر در این زمینه باشید.

پایگاه خبری گردشگری مسافرنامه

نظرات (2)

مصطفی

واقعا خیلی عااااالی بود، خیلی خوش گذشت
ممنونم از سفرنورد که مارو همراهی کردن

ریحانه

عالی بودددد
ممنونم از مدیریت سفرنورد❤❤

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها