سفرنورد

درباره سفرنورد

سفرنورد به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات سفر و کمپینگ با ارایه تنوع گوناگونی از ملزومات سفر از برترین برندهای دنیا، سعی در برآورده کردن نیاز سفرنوردان عزیز در جای جای میهنمان نموده است.
در سفرنورد علاوه بر گوناگونی و تنوع محصولات، اصل شفاف سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته است بطوریکه برای هر محصول اطلاعات کامل با شرح جزئیات گردآوری شده و در دسترس سفرنوردان عزیز قرار داده شده است.
سفرنورد به عنوان بزرگترین مرجع تجهیزات سفر و کمپینگ کشور سعی در توزیع همگانی و شبانه روزی مایحتاج سفر کوهنوردان، گردشگران و ورزشکاران عزیز را نموده و اصالت کیفیت محصولات در کنار نام بزرگ سفرنورد تضمین شده است.
در حال حاضر سفرنورد نمایندگی فروش دهها برند شاخص داخلی و خارجی را داراست.

سفرنورد عضو اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی دارای شماره صنفی ۰۴۶۶۱۹۰۰۵۵ و کد آیسیک ۵۲۳۸۱۶ وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره می باشد. جهت اطمینان خاطر مخطبان از پرتکل امن SSL و درگاه بانک امن در پروسه ی خرید استفاده شده است.

سفرنورد به عنوان منتخب ۱۳۹۶ پایگاه خبری-گردشگری مسافرنامه بوده و همواره تلاش و همت بر انست که مشتری مداری در راس امور قرار داده شود.

 اسفند ۱۳۹۶ برای سفرنورد افتخاری دیگر به همراه داشت که طی آن در طرح ملی گردشگری علمی-فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به عنوان کارآفرین برتر از تیم سفرنورد تجلیل به عمل آمد.

عزم راسخ و رسالت فرهنگی سفرنورد را بر آن میدانیم تا در جهت ترویج فرهنگ سفر پاک و حفظ زیست بوم ارزشمندانمان همت گماریم و با تشویق و آموزش سفرنوردان گامی موثر برداریم. سفرنورد حامی طبیعت و زمین پاک

تیم آفرود و سافاری سفرنورد با حضور قهرمانان نامی و بین المللی میهن عزیزمان حضور ورزشی-فرهنگی گسترده ای در رخدادهای مربوطه داشته و دارد.

سفرنورد به منظور توسعه امور فرهنگی و ارتقای سطح علمی-آموزشی سفرنوردان بر آن شده تا با آموزش رایگان و قابل دسترس برای عموم جامعه سفرنوردانی حرفه ای تر پرورش دهد. 
در بخش آموزش زبان به سبک سفرنورد، سعی شده از سطح پایه تا حرفه‌ای و با جدیدترین متد مخاطبین را تحت آموزش قراردهد. اساتید سفرنورد، خود با سفر و نیازمندیهای آن اشنا بوده و مباحث هدفمند و کنترل شده بهسفرنوردان انتقال داده خواهند داد. 
در زبان به سبک سفرنورد از ابزار چند رسانه ای و فضای تعاملی به منظور ارتقای کیفیت هر چه بیشتر این آموزش مجازی استفاده شده است. دانشجویان میتوانند سوالات و نظرات خود را مطرح کرده و در انتظار پاسخ از طرف استاد مربوطه باشند. 
امید است این حرکت فرهنگی گامی باشد برای تشویق تک تک سفرنوردان عزیز

نام تجاری سفرنورد انحصارا در مالکیت این فروشگاه بوده و به شماره ۲۹۹۲۲۸ در اداره سازمان ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده است.

درباره سفرنورد