سفرنورد

درباره سفرنورد

سفرنورد به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات سفر و کمپینگ با ارایه تنوع گوناگونی از ملزومات سفر از برترین برندهای دنیا، سعی در برآورده کردن نیاز سفرنوردان عزیز در جای جای میهنمان نموده است.
در سفرنورد علاوه بر گوناگونی و تنوع محصولات، اصل شفاف سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته است بطوریکه برای هر محصول اطلاعات کامل با شرح جزئیات گردآوری شده و در دسترس سفرنوردان عزیز قرار داده شده است.
سفرنورد به عنوان بزرگترین مرجع تجهیزات سفر و کمپینگ کشور سعی در توزیع همگانی و شبانه روزی مایحتاج سفر کوهنوردان، گردشگران و ورزشکاران عزیز را نموده و اصالت کیفیت محصولات در کنار نام بزرگ سفرنورد تضمین شده است.
در حال حاضر سفرنورد نمایندگی فروش دهها برند شاخص داخلی و خارجی را داراست.

سفرنورد عضو اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی دارای شماره صنفی ۰۴۶۶۱۹۰۰۵۵ و کد آیسیک ۵۲۳۸۱۶ وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره می باشد. جهت اطمینان خاطر مخطبان از پرتکل امن SSL و درگاه بانک امن در پروسه ی خرید استفاده شده است.

سفرنورد به عنوان منتخب ۱۳۹۶ پایگاه خبری-گردشگری مسافرنامه بوده و همواره تلاش و همت بر انست که مشتری مداری در راس امور قرار داده شود.

 اسفند ۱۳۹۶ برای سفرنورد افتخاری دیگر به همراه داشت که طی آن در طرح ملی گردشگری علمی-فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به عنوان کارآفرین برتر از تیم سفرنورد تجلیل به عمل آمد.

عزم راسخ و رسالت فرهنگی سفرنورد را بر آن میدانیم تا در جهت ترویج فرهنگ سفر پاک و حفظ زیست بوم ارزشمندانمان همت گماریم و با تشویق و آموزش سفرنوردان گامی موثر برداریم. سفرنورد حامی طبیعت و زمین پاک

تیم آفرود و سافاری سفرنورد با حضور قهرمانان نامی و بین المللی میهن عزیزمان حضور ورزشی-فرهنگی گسترده ای در رخدادهای مربوطه داشته و دارد.

سفرنورد به منظور توسعه امور فرهنگی و ارتقای سطح علمی-آموزشی سفرنوردان بر آن شده تا با آموزش رایگان و قابل دسترس برای عموم جامعه سفرنوردانی حرفه ای تر پرورش دهد. 
در بخش آموزش زبان به سبک سفرنورد، سعی شده از سطح پایه تا حرفه‌ای و با جدیدترین متد مخاطبین را تحت آموزش قراردهد. اساتید سفرنورد، خود با سفر و نیازمندیهای آن اشنا بوده و مباحث هدفمند و کنترل شده بهسفرنوردان انتقال داده خواهند داد. 
در زبان به سبک سفرنورد از ابزار چند رسانه ای و فضای تعاملی به منظور ارتقای کیفیت هر چه بیشتر این آموزش مجازی استفاده شده است. دانشجویان میتوانند سوالات و نظرات خود را مطرح کرده و در انتظار پاسخ از طرف استاد مربوطه باشند. 
امید است این حرکت فرهنگی گامی باشد برای تشویق تک تک سفرنوردان عزیز

سفرنورد مور تایید انجمن سفر ایران 

نام تجاری سفرنورد انحصارا در مالکیت این فروشگاه بوده و به شماره ۲۹۹۲۲۸ در اداره سازمان ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده است.

درباره سفرنورد
اتحدیه لوازم ورزشی
آموزش زبان سفرنورد
مسافرنامه
سفرنورد حامی طبیعت
آفرود سفرنورد
ssl
سفرنورد کارآفرین برتر
نماد انجمن سفر