نتایج دومین راند مسابقات آفرود کشوری ماکو

نتایج دومین راند مسابقات آفرود کشوری ماکو

به گزارش خبرگزاری فارس، دور دوم رقابت های آفرود قهرمانی کشور امروز در ماکو برگزار و در نهایت نفرات برتر این مسابقه در 4 کلاس مختلف مشخص شدند. در این دور که به میزبانی منطقه آزاد ماکو برگزار شد، 90 آفرودکار از سراسر کشور در خط استارت قرار گرفتند. در نهایت هم بعد از چند ساعت مسابقه نفرات برتر در کلاس های مختلف مشخص شدند که به قرار زیر است.

 

در کلاس یک (تا 2500 سی سی) حسن کامکار از استان فارس، سیاوش عباسی از آذربایجان غربی و محمدرضا صبوری از قزوین به ترتیب اول تا سوم شدند.

در کلاس دو (تا 3500 سی سی) فرشاد ابراهیمی از قزوین به عنوان نخست دست یافت. امیر صفاری از مازندران دوم شد و قاسم وکیلی از قزوین در جایگاه سوم ایستاد.

در کلاس سه (تا 4500 سی سی) حسن بلوچیان از تهران اول، علیرضا پورشهید از فارس و سید حسن حسینی از سفرنورد استان البرز در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در کلاس چهار (آزاد) پوریا حسین آفرودکار تهرانی قهرمان شد، سمیع‌الدین شجاعی مهر از همدان در رده دوم ایستاد و مهدی شهری از گلستان سوم شد.

در حاشیه این رقابت ها علیرضا یگانگی رئیس کمیته آفرود فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مورد این رقابت‌ها توضیح داد و گفت: برای اولین بار است که مسابقات کشوری در ماکو برگزار می‌شود. رقابت در 4 کلاس به طول یک و نیم کیلومتر برگزار شد و هر ماشین 5 دقیقه زمان دارد. پیست بسیار ایمن و مطابق استانداردها و به صورت سرعتی و قدرتی طراحی شده  است.

رئیس کمیته آفرود فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مورد ترکیب شرکت کنندگان هم گفت: در این رقابت‌ها 90 آفرودکار از استان‌های مختلف حضور داشتند که تهران با 13 آفرودکار بیشترین شرکت‌کننده را دارد. مازندران با 8 شرکت‌کننده و استان‌های فارس و قزوین نیز با 4 و 8 آفرودکار در مسابقات حضور پیدا کردند. امسال برای اولین بار 6 شرکت‌کننده نیز از شهر میزبان یعنی ماکو پشت خط قرار گرفتند و سایر استان‌ها نیز در این مسابقه نماینده داشتند. همچنین 6 شرکت‌کننده خانم هم از 3 استان تهران، البرز و کردستان در این مسابقه شرکت کردند.

موضوع جالب توجه درباره این مسابقه استقبال جالب توجه مردم ماکو از رقابت های آفرود بود، آنها نه تنها اطراف پیش بلکه خودش را به تپه های مشرف به پیست هم رسانده بودند و حال و هوای خاصی به این رقابت دادند.

نتایج دومین راند مسابقات آفرود کشوری ماکو

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها